KOVAČ I BAYERN NASTAVILI MARŠIRATI BUNDESLIGOM: / Lov na vodeću Borussiju ide dalje

Velika pobjeda za Bavarsku momčadi protiv momčadi Borne Sose

27.1.2019.
17:25

Nogometaši Bayerna slavili su u 19. kolu Njemačke lige u Muenchenu protiv Stuttgarta s 4-1 za zadržavanje drugog mjesta na ljestvici. Bavarci su došli do pobjede u drugom dijelu kada su zabili tri gola, poveli su golom Tiaga u 5. minuti, ali je za Stuttgart izjednačio Donis u 26. minuti.

Sjajan rezultat

U 55. minuti igrač gostiju Gentner za zabio autogol, da bi Goretzka (71) osigurao pobjedu. Lewandowski je u 65. minuti pogodio vratnicu iz kaznenog udarca, ali se iskupio u 85. minuti golom za 4-1. Borna Sosa je ušao u igru za goste u 90. minuti.

Kovačev Bayern je drugi s 42 boda, šest manje od vodeće Borussie (D), a tri više od trećeplasirane Borussie (M). Stuttgart je 16. s 14 bodova. Ovom pobjedom Kovač i Bayern nastavili su pohod prema vrhu tablice.