KALINIĆ OSTAO NA KLUPI, ATLETICO BEZ POBJEDE: / Simeoneov sastav propustio preuzeti vrh ljestvice

Nikola Kalinić je opet ostao na klupi Atletica

2.12.2018.
18:46

Igrači Atletico Madrida odigrali su 1-1 na gostovanju kod Girone u utakmici 14. kolu Primere i tako propustili priliku preuzeti vrh ljestvice španjolskog nogometnog prvenstva.

Do boda je momčad Diega Simeonea došla i uz dozu sreće budući da se poraza spasila sedam minuta prije kraja autogolom Jonasa Ramalha.

Kalinić bez prilike

Girona je u prednost došla u drugoj minuti sudačke nadoknade uvodnog poluvremena, kada je Urugvajac Stuani realizirao kazneni udarac.

Nikola Kalinić je ostao na klupi Atletica.

Atletico je ostao treći s 25 bodova, koliko ima i branitelj naslova Barcelona. Vodeća je Sevilla s bodom više i utakmicom manje. Girona je na šestom mjestu s 21 bodom.