GALACTICOSI NA GOSTOVANJU U BILBAU OSVOJILI SAMO BOD: / Prvi kiks Madriđana od odlaska Ronalda

Real remizirao u Bilbau i prekinuo niz stopostotnosti

15.9.2018.
22:50

U dvoboju 4. kola Primere Real Madrid je u Bilbaou odigrao 1-1 protiv Athletica. Baski su bolje otvorili utakmicu i poveli golom Muniaina (32), a za Real je izjednačio Isco u 63. minuti, samo dvije minute nakon što je zamijenio Luku Modrića.

Barcelona vodeća

Luka je u prvom poluvremenu imao dobru priliku za gol, ali je njegov udarac obranio junak susreta vratar domaćih Simon. Remijem Reala samo je Barcelona nakon četiri kola ostala s maksimalnim učinkom.

Barca vodi s 12 bodova, Real je drugi s 10, a Athletic je još neporažen i s utakmicom manje na četvrtom mjestu s pet bodova. Ranije su Valencia i Real Betis odigrali bez golova, 0-0.