FENOMENALAN DEBI NIKE KOVAČA NA KLUPI BAYERNA: / Razmontirao PSG na krilima zaboravljene zvijezde

Niko Kovač debitirao je na klupi minhenskog Bayerna pobjedom protiv PSG-a rezultatom 3:1

21.7.2018.
20:24

Rezultat je sjajan za Bavarce iako se radilo o prijateljskoj utakmici, a izostale su zvijezde poput Jamesa Rodrigueza, Lewandowskog, Hummelsa, Müllera i Neuera kod Bayerna i Neymara, Cavanija, Mbappea i Di Marie kod Parižana.

Sin legende

Parižani su čak i vodili 1:0 na poluvremenu, a pogodak je postigao Timothy Weah čiji je otac, ni manje ni više, Milanova legenda i aktualni predsjednik Liberije George Weah.

Potpuna dominacija

Bayern je potpuno dominirao u drugom poluvremenu protiv francuskog prvaka. Za izjednačenje je zabio Javi Martinez na asistenciju Robbena u 61. minuti, a potom je Renato Sanchez majstorski pogodio iz slobodnjaka za 2:1. Konačnih 3:1 postavio je Zirkzee u 78. minuti.