FANTASTIČAN POGODAK U LA LIGI: / Ovaj udarac Athleticovog nogometaša ne bi obranila ni trojica golmana

Sjajan pogodak zabio je Raul Garcia

23.4.2018.
23:30
Screenshot

Igrala se osma minuta ogleda 34. kola španjolskog prvenstva u kojem je Athletic Bilbao ugostio Levante kada je Raul Garcia dočekao loptu na 30-ak metara od gostujućeg gola. Ono što je uslijedilo valja pogledati više puta:

U konačnici je, ipak, Athletic upisao 1-3 poraz nakon što su gosti već do poluvremena okrenuli rezultat golovima Enisa Bardhija (42., 44.). Oba je gola makedonski reprezentativac zabio iz slobodnih udaraca i to gotovo s identičnog mjesta. Drugi je bio sjajan. Jose Morales je potvrdio pobjedu Levantea, iznimno bitnu u borbi za očuvanje prvoligaškog statusa.

Vrh ljestvice zauzima Barcelona sa 83 boda, Athletico Madrid ima 72 boda, a Real Madrid 68 bodova.