Pravilnik upotrebi kolačića

IZVOR PROBLEMA

EVO KOJI JE NAJVEĆI LIVERPOOLOV PROBLEM: Kraj ovakvih brojki čudno je da već nisu ispali iz Lige prvaka

Situaciju u Liverpoolu najbolje ocrtava podatak koji se danas pojavio u javnosti

U sinoćnjem derbiju nogometne Lige prvaka PSG je na Parku prinčeva pobijedio Liverpool sa 2-1. Zanimljivo je bilo i u Londonu gdje je Tottenham lovio pobjedu protiv Intera kako bi ostao u igri za prolaz i na koncu slavio sa 1-0.

Nakon utakmice pojavio se podatak koji najbolje opisuje trenutnu situaciju u Liverpoolu. Naime, Redsi su u posljednje tri utakmice Lige prvaka uputili samo pet udaraca u okvir gola protivnika, a u iste tri utakmice nisu zabili niti jedan pogodak iz igre.

Parižani se lako obračunali s Kloppovom družinom

Podsjetimo, PSG je jučer poveo u 13. minuti golom Juana Bernata koji je iskoristio pogrešku Van Dijka i zabio za vodstvo domaćina. Na 2-0 je povisio Neymar u 37. minuti nakon sjajne kontre. Brazilac je započeo akciju gurnuvši loptu na krilo Mbappeu koji je projurio po lijevoj strani i ubacio za Cavanija čiji je udarac s nekoliko metara obranio Alisson.

Na odbijenu loptu naletio Neymar i zabio za 2-0. Liverpool je bez prave igre smanjio u posljednjim trenucima prvog dijela i to iz kaznenog udarca kojeg je realizirao James Milner. U nastavku susreta bilo je nekoliko prilika na obje strane, no rezultat se više nije mijenjao. Dejan Lovren je odigrao cijeli susret za ‘Redse’.