EVO KAKO JE ZAUSTAVLJEN SARRIJEV CHELSEA: / Mourinhova momčad odigrala je najbolju utakmicu ove sezone

Nogometaši Manchester Uniteda nakon dugo vremena izgledali su kao ozbiljna momčad

20.10.2018.
20:38
Screenshot

U derbiju devetog kola engleskog nogometnog prvenstva Chelsea i Manchester United su na Stamford Bridgeu odigrali 2-2, a domaćin je izjednačio u šestoj minuti sudačke nadoknade. Chelsea je ovim susretom produžio niz bez poraza na svom terenu na čak 65 utakmica u kojima je vodio na poluvremenu.

Domaćin je poveo u 21. minuti golom Antonia Rudigera, no United je u nastavku susreta okrenuo rezultat golovima Anthonyja Martiala (55, 73). Kada se već činilo kako će United slaviti u Londonu Ross Barkley je u šestoj minuti nadoknade zabio za 2-2.

DRAMA NA STAMFORD BRIDGEU: /

United preokrenuo rezultat u nastavku, Barkley spasio bod za domaćina u posljednjim sekundama

Taktički detalji

Međutim, ono što je posebno zanimljivo je igra Manchester Uniteda koji je bio vrlo dobar u svim fazama igre, a posebno su se istaknuli Juan Mata i Ashley Young koji su kvalitetno zatvorili Jorginha i Edena Hazarda.

Što se to dogodilo s Unitedom da su nakon što su svi mislili da im slijedi slobodan pad odigrali možda i najbolju utakmicu sezone možete pogledati u video analizi ispod teksta.