BRIGHTON ŠOKIRAO MANCHESTER UNITED S TRI KOMADA: / Mourinhova stolica nikad nije bila nestabilnija

Sve ozbiljnije se trese stolica portugalskog stručnjaka, ovaj poraz samo je pogoršao situaciju

19.8.2018.
19:17

Nogometaši Brighton & Hove Albiona priredili su iznenađenje pobijedivši u susretu drugog kola engleskog prvenstva Manchester United sa 3-2. Bila je to treća uzastopna domaća pobjeda Brightona protiv Uniteda. Prvu su ostvarili davne 1982. (1-0), drugu prošle sezone (1-0), a u nedjelju i treću rezultatom 3-2.

Zabili im čak tri gola u prvom poluvremenu

Zanimljivo, čak četiri gola pala su u prvom poluvremenu nakon kojeg je domaćin vodio sa 3-1. "Galebovi" su poveli u 25. minuti lijepim golom Glenna Murrayja, a samo dvije minute kasnije Shane Duffy je u gužvi u kaznenom prostoru zabio za 2-0. Nadu United vratio je Romelu Lukaku u 34. minuti, no u posljednjoj minuti prvog dijela Pascal Gross je realizirao kazneni udarac za 3-1.

"Crveni vragovi" su u nastavku susreta sve karte bacili na napad, međutim nisu stvorili niti jednu ozbiljnu priliku. U posljednjim trenucima susreta Paul Pogba je postavio konačnih 3-2 iz jedanaesterca.

Manchester United je tijekom utakmice uputio svega tri udarca u okvir suparničkog gola, a nakon još jedne blijede partije pozicija Josea Mourinha sve je klimavija.