BARCELONA STIGLA DO TEŠKE POBJEDE NA ANOETI: / Atletico Madrid izvukao mršavi remi s Eibarom

Prvak je morao napraviti preokret da bi došao do pobjede na neugodnom gostovanju

15.9.2018.
19:37

U susretima 4. kola Primere Barcelona je slavila s 2-1 u gostima kod Real Sociedada, dok je Atletico na svom stadionu odigrao samo 1-1 protiv Eibara.

Barcelona do ove godine čak 11 godina nije slavila na Anoeti, a sada su došli do druge uzastopne pobjede nakon što su u siječnju slavili s 4-2. Baskijska momčad je povela golom Elustondoa (12), da bi Barca sretno sve preokrenula u samo tri minute pogocima Luisa Suáreza (63) i Ousmannea Dembéléa (66).

Vratar igrač utakmice

Koliko je katalonska momčad imala sreće svjedoči i činjenica da je igrač susreta bio njihov vratar Marc-André Ter Stegen. Ivan Rakitić je odigrao cijeli susret za Barcelonu, koja ima maksimalan broj bodova nakon četiri kola.

Atletico je kiksao odigravši samo 1-1 u Madridu protiv Eibara. Momčad Diege Simeonea je imala i podosta sreće jer su se poraza spasili u četvrtoj minuti sudačke nadoknade golom Garcésa i to nakon što je Eibar poveo u 87. preko Enricha.