ATLETICO SLAVIO PROTIV GETAFEA I DODAO ULJE NA VATRU: / Utrka za naslov ipak nije gotova

Nova pobjeda momčadi Nikole Kalinića za nastavak utrke za titulu

26.1.2019.
18:15

Atletico Madrid je u 21. kolu španjolske La Lige savladao Getafe s 2:0 i tako ostao u utrci za titulu. Madridski crveno-bijeli su bili sigurni pred svojim navijačima protiv uvijek neugodnog Getafea, a susret u Madridu obilježili su brojni kartoni.

Brojni kartoni

Tako je pokazano ukupno čak devet žutih i dva crvena kartona, oba za goste. I dok su igrači Getafea radili na pumpanju rubrike "kartoni" u statistikama, Atleticovi su se ipak potrudili da budu uspješniji u broju šansi i golova.

Antoine Griezmann je u 27. minuti postigao vodeći gol za domaće da bi deset minuta kasnije Saul Niguez potvrdio pobjedu. Atleticu je ovo bila 12. pobjeda i s 44 boda je na dva od vodeće Barcelone koja ima utakmicu manje, a Getafe ima 31 bod i na šestom je mjestu. Atletico u sljedećem kolu ide Betisu, a Getafe će biti gost Levanteu.