SVADLJIVI TON JUVEOVOG RASNOG STRIJELCA: / 'Lako je pričati zavaljen na kauču ili iz naslonjača'

Juventus je vodio 2-0 i odigrao 2-2 protiv Tottenhama

14.2.2018.
17:00
AFP, VALERY HACHE

Torinski Juventus u utorak je remizirao s londonskim Tottenhamom propustivši 2-0 prednost u prvoj utakmici osmine finaa Lige prvaka. Završilo je 2-2 pred uzvrat na Wembleyju koji će se odigrati 7. ožujka.

Dvostruki strijelac za talijanske prvake bio je argentinski napadač Gonzalo Higuain nakon što je u drugoj minuti sjajno reagirao na odlično dodavanje Miralema Pjanića, a u devetoj bio precizan udarcem s bijele točke. Imao je Higuain više prilika zabiti i treći pogodak, a najbliže tome bio je krajem prvog poluvremena kada je iz novog jedanaesterca uzdrmao gredu.

FANATIČNI SPURSI VRATILI SE IZ MRTVIH: /

Tottenham izborio remi protiv Juvea, Buffon kiksao kod drugog gola

Oglasio se Higuain putem Instagrama u srijedu ujutro poslavši poruku svim kritičarima, ali i onima koji će navijati za prolazak Juventusa.

"Dobro jutro svima... Lako je pričati nakon utakmice s kauča ili iz naslonjača... do 2-0 je sve bilo sjajno, nakon 2-2 sud se brzo promijenio. Ne zanima nas što se priča. Idemo u London osigurati prolazak. Zagrljaj svima koji Juventusu uistinu žele dobre stvari", poručio je Higuain.