Pravilnik upotrebi kolačića

DVIJE MAJSTORIJE

GOLOVI KOJI SU UTIŠALI OLD TRAFFORD: Seniorski prvijenac francuskog stopera i Mbappeov dodir na Di Marijine asiste

Di Maria dodaje, ostali zabijaju

Francuski nogometni prvak Paris Saint-Germain prva je momčad u osmini finala Lige prvaka koja je postigla pogodak. Dogodilo se to u 53. minuti utakmice na Old Traffordu, a strijelac je bio Presnel Kimpembe.

UŽIVO: MAN UNITED – PSG 0-2, ROMA – PORTO 0-0; GOOL, potop Crvenih vragova u sedam minuta

Zabio je stoper francuske nogometne reprezentacije svoj prvi pogodak za PSG u 97. utakmici u dresu te momčadi i to na na dodavanje iz kuta koje je izveo Angel di Maria.

Postao je time Kimpembe i osmi nogometaš pariškog tima koji je ove sezone zabio u Ligi prvaka, a sama momčad je poentirala i 22. uzastopnu utakmicu u ovom natjecanju.

Ubrzo je rezultat povisio na 2-0 Kylian Mbappe. I njegov je gol stigao na dodavanje argentinskog nogometaša.