SJAJAN GOL MODRIĆA U SUDAČKOJ NADOKNADI: / Mourinho sa Spursima proživio traume koje im je zadao Kovač

PSG - Galatasaray 5:0

[protected-iframe id="3e77f6784b1370a501284f23d38dc287-90557224-157102379" info="https://www.sofascore.com/hr/turnir/1465/23766/tablica/tablice/ugradi" width="100%" height="279px" frameborder="0" scrolling="no"

Nogometaši Atletico Madrida zadnji su sudionici osmine finala Lige prvaka nakon što su u 6. kolu skupine D na svom stadionu pobijedili moskovsku Lokomotivu s 2:0, dok je Luka Modrić bio strijelac u pobjedi Reala u Bruggesu. Pogledajte njegov gol OVDJE.

Španjolci su već u 2. minuti promašili kazneni udarac, no u 17. minuti iz novog penala Joao Felix je doveo Atletico u vodstvo. U 54. minuti Felipe podiže prednost na 2:0 i momčad Diega Simeonea već je mogla slaviti ulazak među 16 najboljih klubova Europe. Vedran Ćorluka je igrao za Ruse do 69. minute.

ŠTO ZAPRAVO ZA DINAMO ZNAČI ISPADANJE IZ EUROPE? /

Vrijeme je da vas suočimo s bolnom istinom. Mračan scenarij je neizbježan

Pobjeda Juventusa

U drugoj utakmici ove skupine Juventus je slavio u Leverkusenu s 2:0 golovima Ronalda i Higuaina.

U skupini A PSG je na Parku prinčeva slavio protiv Galatasaraya s 5:0, dok je Real ubilježio pobjedu kod Club Bruggesa s 3-1. Luka Modrić je postigao treći gol za Real u sudačkoj nadoknadi, a Belgijanci su, unatoč porazu, ostali na trećem mjestu i otišli u Europsku ligu.

U skupini B Bayern je u Muenchenu pobijedio Tottenham s 3:1, dok je u Pireju Olympiacos golom Arabija iz penala u 88. minuti slavio protiv Zvezde s 1:0 i osigurao treće mjesto i Europsku ligu. U Muenchenu je Ivan Perišić igrao do 88. minute za Bayern, koji je grupnu fazu završio sa svih šest pobjeda.