LEVERKUSEN RUTINSKI PROTIV FORTUNE, JEDVAJ NA KLUPI: / Rebić vrlo dobar u remiju Eintrachta i Borussije

Nova pobjeda Apotekara i ovaj puta bez Jedvaja

17.2.2019.
20:25

U susretu 22. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer Leverkusen je pobijedio Fortunu Dusseldorf sa 2-0, a u ranije odigranom susretu Eintracht i Borussija Moenchengladbach su u Frankfurtu odigrali 1-1.

"Apotekari" su gotovo rutinski stigli do pobjede, a u svakom poluvremenu su postigli po jedan pogodak. Strijelci su bili Kai Havertz u 18. minuti i Leon Bailey u 66. minuti. Tin Jedvaj nije nastupio za Bayer koji je ovom pobjedom napredovao za tri pozicije i sada je peti.

Rebić vrlo dobar

U ranije odigranom susretu Eintracht i Borussija Moenchengladbach su u Frankfurtu odigrali 1-1. Domaćin je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela golom Dannyja da Coste, a izjednačio je Denis Zakaria u 82. minuti.

Za Eintracht je do 84. minute igrao Ante Rebić. Na ljestvici vodi Borussia Dortmund sa 50 utakmica i utakmicom manje, Bayern je drugi sa 48 bodova, dok je Borussia Moenchengladbach treća sa 43 boda. Kolo u ponedjeljak zatvaraju Nurnberg i Borussia Dortmund.