Pravilnik o upotrebi kolačića

BUNDESLIGA

LEVERKUSEN – FRANKFURT 6-1: Bayer razbio Rebićev Eintracht i ušao u mrtvu trku za mjesto koje vodi u Ligu prvaka

Leverkusen je razbio Frankfurt u posljednjoj utakmici 32. kola Bundeslige

U posljednjoj utakmici 32. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer iz Leverkusena deklasirao je Eintracht iz Frankfurta sa 6-1 (6-1) i tom pobjedom se bodovno poravnao s njime na četvrtoj poziciji.

Svih sedam golova postignuto je u prvom poluvremenu, Bayer je već u prvih 13 minuta postigao dva gola preko Havertza (2) i Brandta (13), da bi vrlo brzo potom Kostić (14) smanjio na 2-1. No, u razdoblju od 23. do 36. minute domaći su postigli četiri pogotka i osigurali pobjedu. Strijelci su bili Brandt (23), Aranguiz (28), Alario (34) i Hinteregger (36-ag).

Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta za Eintracht, dok je Tin Jedvaj ostao na klupi Bayera. Oba sastava sada imaju 54 boda, ali Eintracht je u prednosti u borbi za četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone jer i dalje ima pet golova bolju razliku pogodaka. Vrlo blizu su još i Borussia Moenchengladbach i Wolfsburg sa po 52 te Hoffenheim sa 51 bodom.