LEO MESSI SE VRATIO: / Samo tri minute su mu trebale da zabije novi gol i uđe u povijest!

Nogometaši Barcelone su s uvjerljivih 4-0 svladali Deportivo na svom stadionu Camp Nou u dvoboju 8.

15.10.2016.
18:48
AFP, LLUIS GENE

U momčad Luisa Enriquea su se nakon oporavka od ozljeda vratili najbolji svjetski nogometaš Lionel Messi i hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić koji je odigrao cijelu utakmicu. Messi je povratak obilježio pogotkom i to samo tri minute poslije ulaska u igru.

USPJEŠNA GENERALKA ZA DINAMO: /

Sevilla prije puta u Zagreb prekinula crni niz koji je trajao 22 utakmice!

Prestigao Zarru

RafinhaAlcantara je u 21. minuti postigao pogodak nakon duplog pasa s Luisom Suarezom, a isti je igrač u 36. minuti pospremio odbijenu loptu u gol Deportiva za 2-0. U 43. minuti je dodavač bio Neymar, a strijelac Suarez da bi priču zaključio Messi u 58. minuti. Asistent je ponovno bio Neymar. Messiju je to bio već 17. gol u 14 nastupa protiv Deportiva. Osim toga, to mu je 180. gol na Camp Nouu čime je nadmašio legendarnog Telma Zarru kao igrač s najviše golova u domaćim utakmicama u Primeri.

Gosti su ostali s igračem manje u 65. minuti kada je Laure dobio izravan crveni karton jer je laktom udario Neymara. No, Barcelona nije brojčanu prednost uspjela pretvoriti u još uvjerljiviju pobjedu.