LEO MESSI - PLEJMEJKER: / Pogledajte kako njegovo čudesno dodavanje prema Albi izgleda u 2D animaciji!

Leo Messi je protiv Atletica još jednom pokazao da nije samo najbolji strijelac na svijetu nego i elitni plejmejker

8.4.2019.
19:04

U derbiju 31. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je u subotu navečer na Camp Nou pobijedila Atletico Madrid s 2-0, a oba gola Katalonci su zabili u posljednjih pet minuta utakmice. Ovom pobjedom Barcelona je stavila jednu ruku na trofej najbolje momčadi La Lige i u ovoj sezoni.

BARCELONA - ATLETICO 2-0: /

Suarez i Messi u dvije minute za vjerojatno obranu naslova; Argentinac napravio nešto nevjerojatno

Strijelac drugog pogotka

Strijelac pogotka koji je definitivno prelomio utakmicu bio je Leo Messi, nakon fenomenalne solo akcije. Međutim, pogodak nije bio najimpresivniji trenutak Argentinčeve igre. U prvom poluvremenu, pri rezultatu 0-0, Barcelona je imala sjajnu šansu koju je, ponovo, režirao Messi. Argentinac je primio loptu na sredini terena, na sebe navukao dvojicu igrača Atletica i onda poslao nevjerojatnu loptu prema Jordiju Albi koja je izbacila čitavu Atleticovu obranu.

Alba je sjajno primio dodavanje i svladao Oblaka, ali njegov udarac je zaustavila stativa. Pogledajte kratki taktički video i kako je izgledala akcija u 2D animaciji!