LEO MESSI KAO NA PLAYSTATIONU: / Stoperima Girone još se vrti u glavi nakon Argentinčeve čarolije

Leo Messi je bio najbolji igrač u Barcinom remiju sa Gironom

24.9.2018.
10:32
Screenshot

Barcelona je sinoć po prvi puta ove sezone prosula bodove i protiv Girone uprskala stopostotni start u prvenstvu. Utakmica je završila 2-2, a Blaugrana je na kraju i spašavala bod, budući da su od 35. minute i isključenja Lengleta igrali sa igračem manje, a Girona je imala 2-1.

Međutim, kao što to biva, igrač utakmice je ponovo bio domaći kapetan, Leo Messi. Argentinac je postigao prvi pogodak Barcelone, pogodio prečku iz slobodnog udarca i namjestio nekoliko sjajnih šansi za suigračem. Ali najbolji potez dogodio se već u 12. minuti.

Vidal je dodao loptu Argentincu na desnom boku, a ovaj se sjurio prema vratima Girone i, kao u najboljim danima, nanizao trojicu stopera u crvenom. Samo je sjajna reakcija vratara Girone, Bona, spasila goste.