LEEDS PRESKOČIO ARSENAL: / Bielsini momci svladali Crystal Palace i preuzeli 10. mjesto na ljestvici

Crystal Palace je nakon ovog poraza s 29 bodova ostao na 13. poziciji na ljestvici Premierlige

8.2.2021.
23:07

Nogometaši Leeds Uniteda svladali su Crystal Palace s 2-0 (1-0) na svom Elland Roadu u posljednjoj utakmici 23. kola engleskog prvenstva odigranoj u ponedjeljak.

MANCHESTER UNITED UOČI VAŽNIH UTAKMICA OSTAO BEZ NAJVEĆE ZVIJEZDE: /

Engleski velikan našao se u nezahvalnoj situaciji

Već u 3. minuti Jack Harrison je pogodio mrežu Palacea s ruba kaznenog prostora, pri čemu mu je malo pomogao i gostujući branič Cahill kojeg je lopta 'očešala' i malo promijenila smjer, dovoljno da prevari vratara Guaitu.

Marcelo Bielsa

Bamfordov 13. gol

U 52. minuti Guaita je uspio inicijalno zaustaviti udarac Raphinhe, ali je na odbijenu loptu natrčao Patrick Bamford i postigao svoj 13. pogodak u ovoj sezoni.

Desetom pobjedom u sezoni momčad Marcela Bielse je došla do 32 boda i preskočila Arsenal te zasjela na 10. mjesto na ljestvici. Crystal Palace je s 29 bodova ostao na 13. poziciji.

Vodeći Manchester City ima 50 bodova, pet više od drugoplasiranog Manchester Uniteda.