LAZIO DO POBJEDE U SUDAČKOJ NADOKNADI: / Veliki preokret Rimljana na teškom gostovanju

U susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva Lazio je na gostovanju pobijedio Sampdoriju s 2-1, postigavši oba gola u zadnjih deset minuta susreta.

3.12.2017.
22:58

Domaćin je poveo u 56. minuti golom Daniela Zapate, a izjednačio je Sergej Milinković-Savić u 80. minuti. Kada se već činilo kako će utakmica završiti bez pobjednika, Felipe Caicedo je u sudačkoj nadoknadi donio gostima pobjedu.

INTER SE NE ŠALI: /

Nerazzurri zasjeli na vrh ljestvice, izgledaju spremni za prvi naslov nakon 2010. godine

Strinić izvan kadra

Ivan Strinić nije nastupio za Sampdoriju, dok je Ivan Vargić utakmicu pratio s klupe gostujućeg sastava.

Inter je ovaj vikend preuzeo vodstvo na ljestvici s 39 bodova, Napoli je drugi s 38, dok Juventus na trećem mjestu ima 37 bodova. Četvrta je Roma s 34, a Lazio je peti s 32 boda.