U susretu 21. kola engleskog nogometnog prvenstva Liverpool je na gostovanju pobijedio Sunderland 1-0, a za 'redse' je drugih 45 minuta odigrao hrvatski reprezentativac Dejan Lovren.

10.1.2015.
17:10

Pogodak odluke za treću pobjedu Liverpoola u posljednja četiri kola zabio je Lazar Marković u osmoj minuti susreta. Osim gola, on se iskazao odličnim akrobatskim udarcem s ruba 16-erca. Nažalost po njega i navijače 'Redsa', lopta je završila na gredi, da je bio malo precizniji, već bi imali ozbiljnog kandidata za gol godine.

Za Liverpool je od 46. minute zaigrao Lovren ušavši u igru umjesto kapetana Stevena Gerrarda. Bio je to Lovrenov prvi nastup nakon što je propustio zadnja tri ligaška ogleda. Sunderland je od 49. minute igrao bez isključenog Liama Bridcutta.

Liverpool je na osmoj poziciji engleskog prvenstva sa 32 boda, dok je Sunderland na 14. poziciji sa 20 bodova. Na vrhu su Chelsea i Manchester City sa po 46 bodova, ali i utakmicom manje.