KRALJEVI SLAVE: / Real Madrid prohujao Vigom, Luka Modrić igrao do 80. minute

24.10.2015.
18:35
AFP, MIGUEL RIOPA

Strijelci za Madriđane bili su Cristiano Ronaldo u 8. minuti i Brazilac Danilo u 23. minuti. Luka Modrić je bio u početnoj postavi Rafaela Beniteza, a igru je napustio u 80. minuti, kad ga je zamijenio Nacho.

Upravo u tom razdoblju, kad Modrića nije bilo na terenu, domaći su uspjeli smanjiti zaostatak. U 85. minuti pogodak je postigao Nolito, iako je domaćin od 57. minute igrao s igračem manje, nakon što je zbog drugog žutog kartona isključen Cabral.

Kovačić na klupi

Real je uspio doći i do trećeg pogotka u posljednjoj minuti sučevog vremena, a postigao ga je Marcelo za konačnih 3:1. Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić bio je na klupi Real Madrida i nije ulazio u igru.

Nakon nepotpunog 9. kola Real je u vodstvu s 21 bodom. Celta Vigo je druga s 18 bodova, koliko ima trećeplasirana Barcelona.

U subotu su na rasporedu još tri utakmice španjolskog prvenstva: Granada - Betis (18.15 sati), Sevilla - Getafe (20.30), Malaga - Deportivo (22.05).