KOVAČEV EINTRACHT SE SPASIO PORAZA: / Bivši izbornik Vatrenih i dalje u crnom nizu

Nogometaši Eintrachta osvojili su bod pred domaćom publikom nakon što su preokrenuli 0-2 u 2-2 protiv Werdera na svojoj Commerzbank Areni u prvoj utakmici 28. kola njemačkog prvenstva.

7.4.2017.
22:56

Iako je Kovačeva momčad bila na rubu novog poraza, bod je osvojen pogocima Gaćinovića i Fabiana (s bijele točke) u drugom poluvremenu čime je dostignut rezultatski manjak iz uvodnog dijela. Za Werder su zabili Junuzović i Bartels.

Prvi je ovo remi Eintrachta nakon 789 dana u utakmici u kojoj su zaostajali dva boda i prvi Gaćinovićev pogodak nakon 486 minuta dugog posta.

Valja spomenuti da je posljednju bundesligašku pobjedu Eintracht upisao početkom veljače protiv Darmstadta, odnosno da im je ovo bila osma uzastopna prvenstvena utakmica bez punog plijena. U posljednjih jedanaest utakmica kroz sva natjecanja samo su jednom slavili.

Ante Rebić je odigrao 90 minuta za frankfurtsku momčad.