KOVAČEV BAYERN BOLJI OD KRAMARIĆEVOG HOFFENHAIMA: / Važna gostujuća pobjeda za Niku

Drugoplasirani Bayern smanjio zaostatak za vodećom Borussijom

18.1.2019.
22:48

U prvoj utakmici 18. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern, kojega vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, kao gost je svladao Hoffenheim sa 3-1 (2-0).

KOVAČ ISPREMIJEŠAO KARTE U BAYERNOVOJ SVLAČIONICI: /

Imenovao novog kapetana i uspostavio novu hijerarhiju

Gosti iz Muenchena ostvarili su dva gola prednosti u prvih 45 minuta preko Goretzke (34, 45+1), nadu domaćima vratio je Schulz (59), no tri boda Bayernu osigurao je Lewandowski (87).

Drugoplasirani Bayern tako je smanjio zaostatak za vodećom Borussijom iz Dortmunda na tri boda, sada ima 39, a Borussia 42 uz utakmicu manje, dok je Hoffenheim, za kojega je svih 90 minuta igrao hrvatski reprezentativni napadač Andrej Kramarić, sedmi sa 25 bodova.

Bayern Munich's Croatian headcoach Niko Kovac is pictured prior to the Telekom Cup football match between Fortuna Duesseldorf and FC Bayern Munich on January 13, 2019 at the Merkur-Spielarena stadium in Duesseldorf, western Germany. (Photo by Christophe Gateau / dpa / AFP) / Germany OUT

U subotu igraju Bayer - Borussia Moenchengladbach, Stuttgart - Mainz 05, Eintracht Frankfurt - Freiburg, Augsburg - Fortuna, Hannover 96 - Werder i RB Leipzig - Borussia Dortmund, dok će u nedjelju na teren Nuernberg - Hertha i Schalke 04 - Wolfsburg.