KLOPP OSVJEŽAVAJUĆE SAMOKRITIČAN NAKON DEBAKLA U BEOGRADU: / 'Imam samo deset prstiju'

Liverpool je iznenađujuće poražen od Crvene zvezde na Marakani

7.11.2018.
7:30

Europski viceprvak Liverpool doživio je šokantan poraz u četvrtom kolu Lige prvaka. Na Marakani su poraženi sa 2-0 od Crvene zvezde, te si time dodatno zakomplicirali pitanje prolaza u teškoj skupini, gdje su još Napoli i Paris Saint-Germain.

Liverpool je pao u prvom poluvremenu, kada je napadač Zvezde, Milan Pavkov, u 22. i 29. minuti zatresao mrežu. Nakon utakmice, trener Liverpoola, Jurgen Klopp, upitan je može li navesti razloge poraza.

Nijemac se, u svom stilu, rezignirano našalio na vlastiti račun i odgovorio "Imam samo deset prstiju" sugerirajući da je problema bilo puno više. Liverpool će u sljedećem kolu igrati kod kuće protiv Napolija.