KAOS NA JUGU ITALIJE: / Napoli izbacio Lazio, dva igrača poslana na hlađenje već nakon 25 minuta

21.1.2020.
23:17

Nogometaši Napolija prvi su polufinalisti Talijanskog kupa, oni su na svom San Paolu u četvrtfinalu svladali branitelja naslova Lazio sa 1:0.

Jedini gol postigao je Insigne već u 2. minuti susreta nakon sjajnog prodora s lijevog krila.

INTER OBJAVIO BROZOVIĆEV LIJEČNIČKI KARTON: /

Vatreni ide na pauzu, evo kad bi se opet trebao vratiti na travnjak

Samo osam minuta poslije Immobile nije iskoristio kazneni udarac, a prije isteka prvih pola sata oba sastava su ostala i sa po 10 igrača. prvo je kod domaćih isključen Hysaj u 18. minuti, da bi u 25. pocrvenio i Lucas Leiva kod gostiju. Oba su dobila po drugi žuti karton.

Napoli će u polufinalu igrati protiv pobjednika susreta Inter - Fiorentina koji je na programu 29. siječnja.

U srijedu će svoj četvrtfinalni ogled igrati Juventus i Roma, dok će Milan i Torino na travnjak 28. siječnja.