Pravilnik o upotrebi kolačića

COPPA ITALIA

KALINIĆ ASISTENT U POBJEDI ROME: Rimljani osigurali nastup u četvrtfinalu kupa

Roma će u četvrtfinalu gostovati kod Juventusa već 22. siječnja

Hrvatski napadač Nikola Kalinić bio je asistent za prvi pogodak Rome u 2:0 pobjedi na gostovanju kod Parme u susretu osmine finala Talijanskog nogometnog kupa.

Kalinić je odlično odigrao dupli pas sa strijelcem Pellegrinijem u 49. minuti susreta. Prolazak Rome u četvrtfinale potvrdio je Pellegrini svojim drugim pogotkom na utakmici kojega je postigao iz kaznenog udarca u 76. minuti.

BAYERN DONIO ODLUKU: Nijemci objavili što će biti s Perišićem ovog ljeta i ostaje li u Münchenu

Kalinić je odigrao čitavu utakmicu za Romu.

Roma će u četvrtfinalu gostovati kod Juventusa već 22. siječnja. Dan ranije svoj će četvrtfinalni susret igrati Napoli i Lazio, Torino i Milan će na teren 28. siječnja, dok je dvoboj Inter – Fiorentina na programu 29. siječnja.