KAKVI JUBILEJI! / Ibrahimović zabio 25,000. gol Premier lige, Rooney u odabranom društvu

Jose Mourinho napokon ima razloga za zadovoljstvo. Manchester United slavio je 3-1 na gostovanju kod Swansea Cityja u susretu 12.

6.11.2016.
18:14
AFP, GEOFF CADDICK

Napokon se 'probudio' švedski napadač, zabio je nakon 609 minuta posta, čije će ime biti zauvijek zapisano u povijest natjecanja nakon što je zabio i 25,000-ti pogodak u Premier ligi, a zadovoljan svakako može biti i treći asistent engleskog prvenstva svih vremena.

Riječ je o Wayneu Rooneyju koji je ovaj ogled iskoristio za dva dodavanja za pogodak te tako stigao i do stote asistencije. Više imaju samo Ryan Giggs (162) i Frank Lampard (102).

KLOPPOVE TRUPE NA VRHU LJESTVICE: /

Liverpool demolirao Watford i preuzeo čelno mjesto poretka

Spomenuti treba i Pogbinu 'bombu' za uvodnu promjenu rezultata. Najskupljem transferu u povijesti nogometa ovo je bio drugi ligaški gol za klub koji je sve riješio do 33. minute kada je imao i tri gola prednosti. Utješni pogodak zabio je Mike van der Hoorn u 69.

United je ovime prekinuo niz od četiri utakmice bez pobjede u engleskom prvenstvu na čijoj ljestvici sa 18 bodova zauzima šesto mjesto. Vodeći Liverpool ima ih 26.