KAKVE BUDALE: / Navijači Benfice bakljom pogodili dvogodišnje dijete

Nogometaši Benfice napravili su velik posao u 2. kolu Lige prvaka, pobijedivši madridski Atletico na njegovom Vicente Calderonu s 2:1.

1.10.2015.
9:02

Smješteni na gornjoj etaži tribine iza gola, navijači Benfice su burno proslavili izjednačujući pogodak Nicolasa Gaitana u 36. minuti. No, njihovo je slavlje preraslo u izgrede kada su počeli bacati baklje na donju etažu na kojoj su bili pristalice Atletica.

Tražili pomoć zbog opeklina

Prema pisanju AS-a, jedna je baklja pala na dvogodišnje dijete koje je, srećom, prošlo bez težih ozljeda. No, zato je desetak drugih navijača zatražilo pomoć zbog manjih opeklina.

Nekoliko je baklji palo i na travnjak, pa je sudac Gianluca Rocchi morao prekinuti utakmicu na nekoliko minuta. Nema sumnje da Benficu uskoro očekuje 'čestitka' iz UEFA-e...