Pravilnik upotrebi kolačića

POGLEDAJTE REAKCIJE IGRAČA

KAKO JE DALIĆ PROBUDIO HRVATSKU? Danijel Subašić otkrio kakve je promjene donio novi izbornik

Presretan je nakon uvjerljive pobjede protiv Grčke (4-1) u prvoj utakmici dodatnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo bio vratar hrvatske nogometne reprezentacije Danijel Subašić.

Naša je reprezentacija fantastičnom igrom učinila Grke posve nemoćnima. Povela je Hrvatska u 13. minuti pogotkom Modrića iz jedanaesterca, na 2-0 je šest minuta kasnije povećao Kalinić, a Grci su smanjili u 29. minuti preko Sokratisa. Ipak, nije to pokolebalo Vatrene koji su golovima Perišića u 33. i Kramarića u 49. minuti učinili trijumf uvjerljivim pred uzvrat u Pireju u nedjelju.

[VIDEO] VATRENI NA KORAK OD PLASMANA NA SP! Goropadna Hrvatska u utakmici za pamćenje demolirala Grčku u grotlu Maksimira

IZBORNIK DALIĆ NE PADA U EUFORIJU: ‘Nije 4-1, 0-0 je. Tako idemo u Grčku, tako ćemo se pripremati za utakmicu koja slijedi’

‘Na pola smo puta’

“Stvarno dobro ušli u utakmicu, radili smo sve što je šef tražio od nas, igrali smo po bokovima i krilima i zabili iz nekoliko super akcija. Žao mi je zbog primljenog gola, ali što je tu je. Na pola smo puta smo, sad ovo treba potvrditi u Grčkoj”, rekao je Subašić i otkrio što se promijenilo dolaskom novog izbornika Zlatka Dalića koji je zamijenio Antu Čačića uoči posljednje utakmice grupne faze protiv Ukrajine.

“Novi izbornik malo više priča s nama, radili smo više na taktici. Imamo stvarno veliku kvalitetu i samo to treba potvrditi na terenu, neke je sitnice trebalo izbaciti, nešto dodati”, zaključio je golman Vatrenih.

VELIKA UTAKMICA KAPETANA MODRIĆA: ‘Čeka nas teških 90 minuta u Pireju, ali bila bi tragedija da ovo propustimo’

MAESTRO RAKITIĆ ČVRSTO NA ZEMLJI: ‘Pobjeda je zaslužena, ali znamo da nas sad čeka pakao’