[VIDEO] JUVENTUS PREGAZIO FROSINONE: / Kapetan Mandžukić još jednom sjajno asistirao Ronaldu

Juventus i Frosinone u Torinu su odigrali utakmicu 24. kola talijanske Serije A

15.2.2019.
22:50

Donedavni napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić kao kapetan je predvodio talijanskog prvaka Juventus do rutinske 3-0 (2-0) pobjede protiv Frosinonea u utakmici 24. kola talijanskog prvenstva.

Golove za Juventus postigli su Dybala (6), Bonucci (17) i Cristiano Ronaldo (63), a Mandžukić je sudjelovao u akcijama kod drugog i trećeg gola. Njegov udarac glavom u 17. minuti vratar Frosinonea Sportiello je odbio u gredu, ali je na odbijanac najbrže reagirao Bonucci i pospremio loptu u mrežu, da bi u 63. minuti odlično poslužio Ronalda prizemnom loptom s desnog krila nakon koje je Portugalac sa 10-ak metara pogodio za konačni rezultat.

Vodeći Juventus sada ima 66 bodova, 14 više od drugog Napolija, dok je Frosinone ostao 19. sa 16 bodova, dva manje od 17. Bologne i 18. Empolija.