JUVENTUS PONOVNO BOD OD PRVOG MJESTA: / Mandžukiću pola sata u pobjedi, veliki jubilej Allegrija

Allegriju je ovo bila 200. trenerska pobjeda u Seriji A, od toga stota na klupi Stare dame.

6.1.2018.
23:02

U posljednjoj utakmici 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva aktualni prvak Juventus je kao gost svladao Cagliari sa 1-0. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Federico Bernardeschi u 74. minuti. Hrvatski reprezentativni napadač Mario Mandžukić igrao je za Juventus od 60. minute.

[VIDEO] LAZIO OVAKVOG NAPADAČA NIJE IMAO VIŠE OD 20 GODINA: /

Strašni Ciro s četiri gola bacio Talijane u trans

Bod od Napolija

Trener Juventusa Massimiliano Allegri je u utakmici protiv svoga bivšeg kluba obilježio dvostruki jubilej. Ovo mu je, naime, bila 200. trenerska pobjeda u Seriji A, od toga stota na klupi Stare dame.

Drugoplasirani Juventus se ovom pobjedom ponovno primaknuo vodećem Napoliju, koji je ranije u subotu svladao Veronu s 2-0, na jedan bod razlike. Napoli ima 51, a Juventus 50 bodova. Cagliari je šesnaesti s 20 bodova, a Verona je pretposljednja, 19. s 13 bodova.

REZULTATI 20. KOLA:

Torino - Bologna 3-0 (De Silvestri 38, Niang 53, Iago Falque 85) Napoli - Verona 2-0 (Koulibaly 65, Callejon 78) Benevento - Sampdoria 3-2 (Coda 69, 84, Brignola 90+1 / Caprari 45+1, Kownacki 90+4) Genoa - Sassuolo 1-0 (Galabinov 80) SPAL - Lazio 2-5 (Antenucci 8-11m, 30 / Alberto 5, Immobile 19, 26, 41, 50) Milan - Crotone 1-0 (Bonucci 54) Roma - Atalanta 1-2 (Džeko 56 / Corneluis 14, De Roon 19) Cagliari - Juventus 0-1 (Bernardeschi 74)

Igrano u petak:

Chievo - Udinese 1-1 (Radovanović 9 / Tomović 41-ag) Fiorentina - Inter 1-1 (Simeone 90+1 / Icardi 55)