Nogometaši Juventusa zasjeli su na čelo ljestvice u talijanskom nogometnom prvenstvu makar na jedan dan. U 13. kolu torinske su 'zebre' slavile na gostovanju kod Livorna 2:0.

24.11.2013.
18:06

Golove za aktualne prvake postigli su Fernando Llorente i Carlos Tevez, pa su tako 11. ovosezonskom pobjedom prestigli dosad vodeću Romu za dva boda. (Roma svoju utakmicu 13. kola protiv Cagliarija igra u ponedjeljak, op.a.).

Atalanta Marka Livaje poražena je na gostovanju kod Sassuola 2-0, iako su domaćini u završnici igrali bez isključenog Luce Anteija (od 76. minute). Do trenutka njegovog isključenja Sassuolo je zabio dva gola u razmaku od samo četiri minute preko Simonea Zaze i Domenica Berardija. Livaja je za Atalantu igrao do 68. minute.

Lazio se poraza na gostovanju kod Sampdorije spasio u četvroj minuti sudačke nadoknade golom Lorika Cane. Završilo je 1:1, a Lazio je od 46. minute igrao s igračem više nakon isključenja Nenada Krstičića.

Udinese je bez Ivana Kelave u sastavu na svom Friuliju savladao Fiorentinu bez Ante Rebića s minimalnih 1:0. Jedini je gol na susretu djelo Thomasa Heurtauxa iz 34. minute.

Livorno - Juventus 0-2 (Llorente 63, Tevez 75) Sampdoria - Lazio 1-1 (Soriano 67 / Cana 90+4) Sassuolo - Atalanta 2-0 (Zaza 64, Berardi 67) Torinto - Catania 4-1 (Immobile 10, El Kaddouri 34, 61, Moretti 58 / Leto 50) Udinese - Fiorentina 1-0 (Heurtaux 34) Redoslijed: 1. Juventus 34, 2. Roma 32, 3. Napoli 28, 4. Inter (-1) 25, 5. Fiorentina 24...