JURIĆEVA VERONA GOLOM U ZADNJOJ MINUTI REMIZIRALA S INTEROM: / Luda utakmica na Marcantonio Bentegodiju

Marcelo Brozović za Inter igrao 70 minuta.

9.7.2020.
23:51

U posljednjem susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva u četvrtak navečer Verona i Inter su odigrali 2:2.

Momčad Ivana Jurić je sjajno ušla u susret i povela je već u 2. minuti golom Darka Lazovića. Srpski igrač sjajno je prošao po krilu, potom u kaznenom prostoru "slomio" Milana Škriniara, te odličnim udarcem svladao Samira Handanoviča. U 19. minuti je moglo biti 2:0, no udarac Miguela Velosa je završio u stativi.

Inter u prvom dijelu nije pokazao previše

Inter u prvom dijelu nije pokazao previše, no u svega deset minuta nastavka je uspio okrenuti rezultat. Izjednačio je Antonio Candreva u 49. minuti, a isti je igrač u 55. minuti želio ubaciti pred gol, ali je Federico Dimarco skrenuo u vlastitu mrežu. Ipak, u 86. minuti Miguel Veloso je lijepim udarcem donio bod domaćinu. Marcelo Brozović je za Inter igrao 70 minuta.

U prvom susretu Udinese je na gostovanju pobijedio otpisani SPAL sa 3:0.

Golove za momčad iz Udina zabili su Rodrigo De Paul (18), Stefano Okaka (35) i Kevin Lasagna (81). Za domaći sastav je branio Karlo Letica.

Udinese je upisao devetu pobjedu i trenutaćno je na 14. mjestu sa 35 bodova, dok je SPAL posljednji sa 19 osvojenih bodova.

Vodi Juventus sa 75 bodova, Lazio ima 68, Atalanta 66, a Inter 65 bodova.

REZULTATI: SPAL - Udinese 0-3 (De Paul 18, Okaka 35, Lasagna 81) Verona - Inter 2-2 (Lazović 2, Veloso 86 / Candreva 49, Dimsrco 55-ag)

U srijedu: Atalanta - Sampdoria 2-0 (Toloi 75, Muriel 85) Roma - Parma 2-1 (Mkhitarjan 43, Veretout 57 / Kucka 9-11m) Bologna - Sassuolo 1-2 (Barrow 90+1 / Berardi 41, Haraslin 56) Torino - Brescia 3-1 (Mateju 48-ag, Belotti 58, Zaza 86 / Torregrossa 21) Fiorentina - Cagliari 0-0 Genioa - Napoli 1-2 (Goldanig 49 / Mertens 45+1, Lozano 66)

U utorak: Lecce - Lazio 2-1 (Babacar 30, Lucioni 47 / Caicedo 5) Milan - Juventus 4-2 (Ibrahimovic 62-11m, Kessie 66, Leao 67, REBIĆ 80 / Rabiot 47, Ronaldo 53)