JESTE LI ČULI ŠTO JE GENIJALNI BJELICA REKAO U 90.? / Neno je kralj a njegova izjava sucu apsolutni hit

'Imam apsolutno povjerenje u sustav i sve sudionike u ovom kraju sezone HNL-a'

21.4.2021.
22:58
Davor Javorovic/PIXSELL

U derbiju 30. kola Prve HNL Osijek i Dinamo su u Gradskom vrtu odigrali 1:1 nakon čega su Plavi zadržali dva boda prednosti uz utakmicu manje.

LEGENDA OSIJEKA: /

'Dinamo je zadovoljan neriješenim ishodom, to se vidjelo po nekim stvarima u utakmici. Zebec je sudio za svaku pohvalu'

21.04.2021., stadion Gradski vrt, Osijek - Hrvatski Telekom Prva liga, 30. kolo, NK Osijek - GNK Dinamo. Trener Osijeka Nenad Bjelica, sudac Mario Zebec Photo: Davor Javorovic/PIXSELL

'4 minute, a na Poljudu 6'

Bio je to sjajan okršaj dvije najbolje hrvatske momčadi. Dinamo je poveo već u petoj minuti golom Lovre Majera, a izjednačio je Ante Erceg u 64. minuti.

Zanimljiva situacija dogodila se u 90. minuti, kad je pomoćni sudac podignuo semafor s još 4 minute sudačke nadoknade. Kad je vidio koliko će se još igrati, Nenad Bjelica je izviknuo:

"4 minute, a na Poljudu 6".

21.04.2021., stadion Gradski vrt, Osijek - Hrvatski Telekom Prva liga, 30. kolo, NK Osijek - GNK Dinamo. Trener DinamaDamir Krznar i trener Osijeka Nenad Bjelica Photo: Davor Javorovic/PIXSELL

'Imam apsolutno povjerenje u sustav, neću komentirati suđenje'

Zanimljiva je ovo njegova izjava, kraljevska da tako kažemo. Jer, Bjelica je prije utakmice rekao da vjeruje u sustav i da ne namjerava komentirati suđenje.

"Imam apsolutno povjerenje u sustav i sve sudionike u ovom kraju sezone HNL-a. Neću komentirati suđenje ni prije ni poslije dvoboja. Vjerujem da će svi dati svoj maksimum, pa tako i suci. Vjerujem u njihovo poštenje."