JEDAN OD JUNAKA RIJEČKE POBJEDE: / 'Imali smo dobar plan...'

Bilo je to fantastično finale i zaslužena pobjeda Rijeke

22.5.2019.
20:35
PIXSELL

Jedan od junaka riječke pobjede bio je strijelac prvog pogotka Antonio Čolak. On je nakon dvoboja za kamere HTV-a kazao:

PRIZORI ZA PAMĆENJE, TRENUCI ZA VJEČNOST: Pogledajte kako se sunce vratilo na Kvarner

"Zasluženo smo slavili, ostavili smo srce na terenu. Ne mogu vam opisati, presretan sam. Imali smo dobar plan, stajali smo u bloku i vrebali naše prilike," rekao je Čolak.

Nogometaši Rijeke pobjednici su hrvatskog Kupa nakon što su u finalnom susretu igranom u Puli na stadionu Aldo Drosina pred 6.742 gledatelja pobijedili Dinamo sa 3-1.

Bilo je to fantastično finale i zaslužena pobjeda Rijeke koja je po peti put osvojila 'Rabuzinovo sunce', pri čemu drugi put u posljednje tri sezone, dok je Dinamo u svom 22. finalu doživio sedmi poraz. Golove u pobjedi Rijeke zabili su Antonio Čolak (13), Tibor Halilović (40) i Zoran Kvržić (84), dok je strijelac za Dinamo bio Mislav Oršić u 63. minuti. Dinamo je u 73. minuti imao jedanaesterac za izjednačenje, no Simon Sluga je fantastično obranio udarac Daniju Olmu.