JAVIO SE RAZOCARANI BILIC / 'To smo morali iskoristiti'

Bivsi izbornik Hrvatske Slaven Bilic je u prvoj utakmici osmine finala Europske lige sa svojim Besiktasom dozivio poraz na gostovanju kod Club Bruggea 2:1, iako je turska momcad povela u 46.

12.3.2015.
23:10

Slaven Bilic nije uspio sa svojim Besiktasom izvuci pozitivan rezultat na gostovanju kod Club Bruggea. Iako su Turci u 46. minuti golom Torea poveli s 1:0, domaci nogometasi su golovima Suttera u 62. minuti, i Rafaelova u 79. slavili na Jan Breydel stadionu. Nakon utakmice, Bilic je bio razocaran raspletom u Bruggeu.

"Nakon sto smo poveli imali smo jos nekoliko prilika koje smo trebali iskoristiti. Medutim, nakon sto je Brugge zabio za 1:1, stvari su za nas krenule u drugom smjeru", objasnio je Bilic.

Uzvrat u Istanbulu na rasporedu je za tjedan dana i Besiktas ce se itekako morati potruditi ako zeli slaviti u tom dvoboju.

"U Istanbulu cemo dati sve od sebe kako bi izborili prolaz medu osam najboljih Europske lige", jasan je bivsi izbornik Vatrenih.