JAVIO SE DANIJEL SUBAŠIĆ I ISPRDAO PERIŠIĆA NAKON POGOTKA, MODRIĆ NAPISAO: / 'Lagana pumpica'

17.11.2019.
9:07
Marko Lukunic/PIXSELL

Hrvatski nogometaši osigurali su nastup na EURU 2020 pobijedivši u dvoboju kvalifikacijske skupine E u Rijeci Slovačku s 3:1. Slovaci su na Rujevici poveli golom Roberta Boženika (32′), ali je Hrvatska u drugom poluvremenu uspjela preokrenuti i slaviti pogocima Nikole Vlašića (56′), Brune Petkovića (60′) i Ivana Perišića (74′). U 66. minuti je isključen slovački igrač Robert Mak.

Bila je to zadnja utakmica Hrvatske u skupini, koju su pobjedom nad Slovacima i osvojili. Hrvatskoj će to biti šesti nastup na europskim prvenstvima, a peti zaredom.

DALIĆ PROGOVORIO O TEMI KOJA JE PODIGLA PRAŠINU I MILIJUNSKIM PONUDAMA: /

'Nema tih novaca koji meni ovo mogu platiti'

Bivši i sadašnji hrvatski reprezentativci oglasili su se na društvenim mrežama povodom trijumfa.

Marcelo Brozović stavio je fotografiju na kojoj slavi s Lukom Modrićem i Mateom Kovačićem te napisao: "Kako smo lagani."

Istu fotografiju objavio je i Luka Modrić koji je stavio opis "Lagana pumpica".

Utakmicu je u svom domu pratio i bivši reprezentativac Danijel Subašić koji je u trenutku kad je Hrvatska radila preokret napisao "Puni paprike", a na Perišićev gol reagirao je ovako: