MILNER OBJASNIO NESVAKIDAŠNJE SLAVLJE KOD POBJEDNIČKOG GOLA: / Bocnuo suigrača koji ga zafrkava

James Milner je svoj pogodak proslavio na nesvakidašnji način

21.4.2019.
20:20

Nogometaši Liverpoola pobjedom u Cardiffu od 2-0 (0-0) ponovno su izbili na vrh ljestvice engleske Premier lige, dok je Arsenal porazom 2-3 (0-1) na svom Emirates stadionu od Crystal Palacea ugrozio svoje izglede za plasman u Ligu prvaka.

Liverpool je protiv davljenika Cardiffa na pogodak čekao do 57. minute, kad je loptu u mrežu poslao Georgino Wijnaldum, dok je tri boda u 82. minuti osigurao Milner iz kaznenog udarca koji je dosuđen nakon prekršaja na Salahu.

James Milner je nakon utakmice pojasnio i svoje nesvakidašnje slavlje – naime, nakon što je pogodio iz jedanaesterca, glumio je starca sa štapom.

"To je bilo za Virga [van Dijka, op.a.]. On mi se uvijek ruga i govori mi da sam star", jasan je bio Englez.