IVAN RAKITIĆ GLEDAO U ČUDU: / Pogledajte sjajan gol s kojim je počelo rušenje Barcelone

Celta iz Viga sinoć je kreirala pravo iznenađenje u 5. kolu Primere, svladavši prvaka Španjolske i Europe Barcelonu s 4:1.

24.9.2015.
6:45

Gledatelji na Estadio Balaídosu svjedočili su fantastičnoj predstavi svojih nogometaša, povijesnu rekli bi smo. Celta ove sezone igra zaista sjajno i neki će kazati kako ovo njihovo slavlje i nije neko iznenađenje.

Kako bilo, društvo iz Galicije demonstriralo je pravo nogometno umijeće i očitalo bukvicu Lionelu Messiju i društvu.

Nolito zabio poput pravog majstora

Najljepši potez na utakmici viđen je u 26. minuti kada je Duran Nolito zabio prvi pogodak za Celtu, s kojim je domaćin poveo s 1:0. Nolito je primio loptu na desnoj strani i iz kosa fantastično od prečke matirao Marca-Andréa ter Stegena.

Inače, Ivan Rakitić nije susret započeo u prvih 11 Barcelone, tek je u igru ušao u drugom poluvremenu pri rezultatu 3:0 i nije se istaknuo nikakvim potezom.

Pogledajte i sami kako je to izgledalo...