INTER TEŠKO DO BODOVA PROTIV BOLOGNE: / Ivan Perišić odigrao je dobru utakmicu za nerazzurre

U 25. kolu talijanske Serie A, Inter je u gostima svladao Bolognu 1-0. Junak nerazzurra bio je Gabriel Barbosa koji je postigao pogodak u 81. minuti susreta.

19.2.2017.
15:14
AFP, FILIPPO MONTEFORTE

Inter je u nedjeljnom popodnevnom susretu protiv Bologne teško došao do bodova, iako je društvo iz Milana kontroliralo susret. Odlučujući je pogodak samo šest minuta nakon ulaska u igru postigao Gabriel nakon akcije preko desne strane, a loptu mu je u peterac poslao Danilo D'Ambrosio.

Brazilcu koji je stigao ljetos za 20 milijuna eura iz Santosa je to prvijenac za nerazzurre. Ivan Perišić odigrao je dobru utakmicu. U 61. minuti, hrvatski reprezentativni krilni napadač mogao se upisati u strijelce, ali mu je nedostajalo preciznosti u završnici. Perišić je iz dobre pozicije s ruba kaznenog prostora pucao iznad grede.

Vatreni je odigrao čitavu utakmicu, a za Bolognu je 90 minuta odradio Bruno Petković. Marcelo Brozović je još uvijek ozlijeđen.