INTER SE VRATIO NA VRH TALIJANSKE LIGE: / Marcelo Brozović sjajan u još jednoj pobjedi Nerazzura

Inter je stigao do vodstva u 20. minuti golom Stefana Sensija, a na 2:0 je povisio Sanchez samo dvije minute kasnije

28.9.2019.
20:12

Nogometaši Intera nastavljaju nizati pobjede u talijanskom prvenstvu. U susretu šestog kola Inter je na gostovanju pobijedio Sampdoriju sa 3:1 upisavši i šestu pobjedu.

Nerazzurri su stigli do novih bodova premda su od 46. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Alexis Sanchez.

NIKO KOVAČ NA VRHU BUNDESLIGE: /

Bayern izašao kao pobjednik iz golijade, Borussia opet kiksala

Inter je stigao do vodstva u 20. minuti golom Stefana Sensija, a na 2:0 je povisio Sanchez samo dvije minute kasnije. Međutim, čileanski napadač je na otvaranju drugog dijela dobio drugi žuti zbog simuliranja.

Domaćin je uspio smanjiti preko Jakuba Jankta u 55. minuti, međutim šest minuta kasnije gosti su zabili i treći pogodak. Marcelo Brozović je sjajno proigrao Roberta Gagliardinija koji je pucao iz prve, Emil Audero je obranio njegov udarac, no Gagliardini je pospremio odbijanac za 3:1.

Inače, Brozović je prema SofaScoreu dobio drugu najbolju ocjenu, odmah iza sjajnog Stefana Sensija.

Juve do pobjede bez Mandže

U ranije odigranom susretu Juventus je u Torinu pobijedio SPAL sa 2:0. Golove u pobjedi talijanskog prvaka zabili su Miralem Pjanić u posljednjim trenucima prvog dijela, te Cristiano Ronaldo u 78. minuti.

Pobjeda torinske Stare dame mogla je biti i uvjerljivija, no Etrit Berisha je sakupio osam obrana, pri čemu je 'skinuo' i tri zicera domaćim igračima.

Mario Mandžukić niti ovoga puta nije konkurirao za sastav talijanskog prvaka, a kod gostiju na klupi je ostao Karlo Letica.

Večeras se još sastaju Sassuolo i Atalanta.

Inter vodi sa 18 bodova, Juventus ima 16, a Atalanta je treća sa 10 bodova i utakmicom manje. Na začelju je Sampdorija s tri boda.