INTER - JUVENTUS 1-1: / Ronaldo zabio 600-ti klupski gol u karijeri; Vatreni odigrali čitavu utakmicu

Brozović i Perišić igrali čitavu utakmicu

27.4.2019.
22:47

U subotnjem derbi-susretu 34. kola Serie A u Milanu su Inter i Juventus odigrali 1-1.

Inter je poveo već u sedmoj minuti kada je vratar Sczeczny krivo procijenio snažni udarac iz daljine Nainggolana. U 62. minuti poravnao je Cristiano Ronaldo preciznim udarcem u sami kut, a bio je to njegov 600-ti klupski gol u karijeri u kojoj je igrao za Sporting, Manchester United, Real i Juventus.

Marijo Mandžukić nije bio u sastavu prvaka, dok su Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali cijeli susret za Inter. Perišić je imao i dvije izgledne prilike za gol.

Juventus je već ranije osigurao naslov, a Inter je treći s četiri boda više od Rome.