IGRALI MODRIĆ I KOVAČIĆ: / Realovo uragansko poluvrijeme za uvjerljivu pobjedu

Nogometaši Real Madrida uvjerljivo su, rezultatom 4:1, pobijedili na svojem terenu Getafe, stigli do 30 osvojenih bodova i zasjeli na drugo mjesto tablice Primere.

5.12.2015.
18:09
AFP, CURTO DE LA TORRE

U redovima Real Madrida nastupila su oba hrvatska reprezentativca. Luka Modrić igrao je do 62. minute, a tada ga je zamijenio baš Mateo Kovačić.

Benzema dvostruki strijelac

Madriđani su pitanje pobjednika riješili na samom početku susreta. Već je u četvrtoj minuti Karim Benzema, francuski napadač koji se trenutno nalazi usred seksualnog skandala, poentirao za 1:0, a isti igrač je povisio na 2:0 dvanaest minuta kasnije. Za 3:0 je zabio Gareth Bale u 35. minuti, a tri minute kasnije Cristiano Ronaldo je postigao pogodak kojim je Real poveo 4:0.

Do kraja utakmice postignut je još samo jedan gol kojim je Alexis ublažio poraz Getafea.

Real je tako nakon dva poraza u prvenstvu sada došao i do druge uzastopne pobjede. Ona je došla samo dan nakon što je klub izbačen iz Kupa kralja zbog korištenja igrača koji nije imao pravo nastupa u dvoboju protiv Cadiza.