IGOR TUDOR U POBJEDNIČKOJ ULOZI: / 'Darovali smo Dinamu dva gola, ali mogli smo i zabiti još dva ili tri'

'Darovali smo Dinamu dva gola, ali mogli smo i zabiti još dva ili tri'

12.7.2020.
23:41
Matija Habljak/PIXSELL

U derbiju 34. kola Prve HNL Hajduk je na stadionu Maksimir, u nedjelju navečer, pobijedio Dinamo sa 3:2 upisavši tek drugu pobjedu u zadnjih šest kola, dok je Dinamo upisao i drugi poraz u nizu. Bila je to fantastična utakmica. Dinamo je vodio 1:0 i 2:1, ali je Hajduk ipak uspio okrenuti rezultat i održati nadu u kvalifikacije za Ligu prvaka živom u Dalmaciji...

MAMIĆ BEZ KOČNICA OTKRIO SUROVU ISTINU O DINAMU PROTIV HAJDUKA: /

Rekao jasno ono što su svi vidjeli

Mijo Cakltaš promašio kazneni udarac za Hajduk u 22. minuti

Golove za Dinamo zabili su Luka Ivanušec (13), Mislav Oršić (61), dok su strijelci za goste bili junak susreta Mario Čuić (31, 82) i, uz Gojaka, tragičar Theophile-Catherine (86-ag).

Dodajmo kako je kapetan Mijo Cakltaš promašio kazneni udarac za Hajduk u 22. minuti promašivši cijeli gol, dok je Dinamo od 45. minute igrao bez spomenutog Amera Gojaka.

Hajdukov trener Igor Tudor nakon utakmice je rekao:

'Mislim da je utakmica bila zanimljiva za gledanje i da su gledatelji uživali'

"Mislim da je utakmica bila zanimljiva za gledanje i da su gledatelji uživali u dobro ritmu i golovima, trebalo je biti još golova, posebno za nas. Ova pobjeda će nam dati motiv za sljedeće dvije utakmice.

Još je dodao:

"Darovali smo Dinamu dva gola, ali mogli smo i zabiti još dva ili tri. Ipak, zadovoljan sam, dobro smo se snašli. Stalno imamo problema s golovima naših napadača koji nisu tipične devetke kaznenog prostora, s drugačija dva napadača to bi bilo i prije riješeno", prenosi Dalmatinski portal.