Manchester United je autogolom Deeneyja slavio 2-1 kod Watforda i to mu je osma pobjeda u 13 kola

Momčad Louisa van Gaala sada ima 27 bodova u prvenstvu

Manchester United's Dutch midfielder Memphis Depay celebrates scoring the opening goal of the English Premier League football match between Watford and Manchester United at Vicarage Road Stadium in Watford, north of London on November 21, 2015. AFP PHOTO / BEN STANSALL

RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications. / AFP / BEN STANSALL

Nogometaši Manchester Uniteda došli su u 13. kolu Premier lige kod Watforda (2-1) do osme pobjede ove sezone i 27. boda. Trener Uniteda Louis van Gaal je u utakmicu krenuo s Memphisom Depayjem u napadu jer su Martial i Rooney ozlijeđeni.

Depay je u 11. minuti doveo goste u vodstvo, nakon što je dobio odličnu loptu u kazneni prostor od Herrere. Domaćini su izjednačili u 87. minuti nakon što je Deeney iskoristio kazneni udarac. Tri minute kasnije, Deeney je autogolom donio pobjedu Manchester Unitedu. Schweinsteiger je htio pucati prema golu Watforda, njegova lopta je išla paralelno s crtom, ali je na nju uklizao napadač domaćih i poslao je u gol svoje momčadi.