HRVATSKI TRENER RADI ČUDA U BELGIJI: / Club Brugge ruši sve pred sobom, pao je i Kalinićev Gent

Hrvatski nogometni stručnjak Ivan Leko nastavlja nizati sjajne rezultate na klupi belgijskog prvoligaša Club Bruggea.

1.10.2017.
16:58

U derbiju 9. kola Club Brugge je na svom travnjaku pobijedio Gent 2-1 zadržavši vodstvo na ljestvici. Golove za domaćine zabili su Emmanuel Dennis u 16. i Dion Cools u 71. minuti, dok je pogodak za Gent zabio Yuya Kubo u 23. minuti.

Andrijašević ozlijeđen

Na vratima Genta branio je Lovre Kalinić koji se istaknuo s nekoliko sjajnih poteza, ali je kod drugog gola Bruggea mogao bolje reagirati. Franko Andrijašević nije igrao za goste zbog ozljede.

Club Brugge vodi na ljestvici s 24 boda, Charleroi je drugi s 20 bodova, dok je na trećem mjestu Excel Mouscron sa 17 bodova. Gent je na skromnom 14. mjestu sa šest bodova.