HRVATSKA VEČER NA CAMP NOU: / Rakitić asistirao Messiju, zaboravljeni hrvatski napadač zabio dva komada Barceloni

Rakitić je poslao loptu u tranziciji Messiju, a ovaj zabio sjajan gol. Od poluvremena su za Barcu još zabili Griezmann i Suarez te Messi još jedan

7.12.2019.
22:30

U susretu 15. kola Primere Barcelona je na Nou Campu svadala Mallorcu s 5:2, a oba gola za goste zabio je hrvatski napadač Ante Budimir.

Bivši igrač Sesveta, Gorice i Intera prvi je gol postigao u 35. minuti, a drugi glavom u 64. minuti,pa će u svojoj karijeri ostati zapisano da je zabio dva gola moćnome katalanskome klubu.

KLOPP JE VEĆ U PRVOM DIJELU IZVUKAO LOVRENA PA SE OPRAVDAVAO: /

Redsi slavili i učvrstili prvo mjesto

Barca je ipak lako stigla do pobjede pogocima Griezmanna (6'), Messija (17', 41', 83') i Suareza (43'), a posebno atraktivan je bio Urugvajčev gol petom za 4:1. Ivan Rakitić je igrao do 72. minute i bio je asistent za treći gol Barce.

Vode Barcelona i Real s po 34 boda, a Mallorca je 17. s 14 bodova.