Mini Vatreni dominiraju! Oduševio Ante Rebić!

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine upisala je u drugom nastupu kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2015. godine drugu pobjedu u skupini 5.

9.9.2013.
20:48

Odličnu igru je mlada hrvatska selekcija okrunila dvama golovima u prvih 20 minuta utakmice.

Prvo je u 16. minuti Mateo Kovačić odlično poslužio Antu Rebića, koji je doveo našu momčad u vodstvo. Samo tri minute kasnije, Rebić je asistirao Dinamovom igraču Marcelu Brozoviću koji je postavio konačni rezultat.

Nakon uvjerljive gostujuće pobjede nad Lihtenštajnom 5:0, selekcija Nike Kovača upisala je novo slavlje bez primljenog gola. U drugoj utakmici naše skupine, Švicarska je u gostima svladala Lihtenštajn sa 6:0.

Idući ispit će Hrvatska imati kod kuće protiv Lihtenštajna 10. listopada, a četiri dana kasnije očekuje je teško gostovanje kod Švicarske. Te dvije selekcije predvode ljestvicu s maksimalnih 6 bodova.

Ukrajina – Hrvatska 0-2

Lihtenštajn – Švicarska 0-6