HRVATSKA U-19 REPREZENTACIJA PALA U 90. MINUTI: / Njemačka stigla do tri boda na samom završetku susreta

Nastup na EP-u izborit će samo pobjednik skupine

20.3.2019.
17:42
PIXSELL

Hrvatska nogometna reprezentacija do 19 godina starosti u susretu je 1. kola skupine 3 posljednjeg kruga kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo u Sinju izgubila od Njemačke sa 1-2 (0-1).

Njemačka je povela u završnici prvog poluvremena preko Arpa (41), na 1-1 izjednačio je Blagaić (57), no na samom isteku dvoboja Burkhardt (90) je osigurao pobjedu gostima.

U drugom susretu ove skupine Mađarska i Norveška su u Dugopolju igrale 0-0.

U subotu protiv Mađarske

Utakmice 2. kola na programu su u subotu kada će Hrvatska igrati protiv Mađarske u Dugopolju dok će u Sinju igrati Njemačka - Norveška.

Nastup na EP koje će se održati u Armeniji od 14. do 27. srpnja izborit će samo pobjednik skupine.